V prvním díle našeho seriálu jste si mohli přečíst rozhovor s naším technickým ředitelem Ing. Petrem Fenclem, který popsal svoji úlohu v managementu společnosti NOPEK a.s.. V dalším díle vám přinášíme rozhovor s neméně důležitým elementem naší společnosti – našimi sympatickými prodavačkami Kateřinou Hofmanovou, Jarmilou Eliskovou a Evou Káňovou, se kterými se můžete potkat v naší podnikové prodejně v Jevíčku.

Někomu se možná bude zdát, že prodavačky nejsou zase tak důležité, ale opak je pravdou. Jsou to právě ony, kdo se s vámi, našimi zákazníky, osobně setkávají a mají velký vliv na vnímání značky NOPEK mezi veřejností. Mimo to se také díky nim k nám dostávají důležité informace od vás, zákazníků, které pak pro nás fungují jako skvělá zpětná vazba.

 

Co na své práci prodavačky máte nejraději? Co třeba naopak nemáte příliš ráda?

Na práci prodavačky máme nejraději její pestrost, od objednávek zboží, přes vůni čerstvě rozpečeného pečiva až po obsluhu zákazníků.

Diskutujete se zákazníky o novinkách v sortimentu? Ptají se i na složení výrobku či cokoli, co se týká pečiva a výrobků pekárny?

V obchodě pracujeme 20 let a naši zákazníci se stále více zajímají o to, co jedí a zkouší nové zdravější pečivo. S tím souvisí jeho složení, které s nimi často probíráme.

Který ze slaných a sladkých výrobků jde ve „vaší“ prodejně nejvíce na odbyt? Lze říci, který druh pečiva si nejvíce zamilovali dospělí, který děti? Co si kupují ženy a co muži? :-)

Sortiment výrobků firmy Nopek je široký. Od slaného, jemného sladkého pečiva, výborného chleba, po zákusky lahodící nejen oku, ale i chuti. Konče širokým výběrem krásně zdobených dortů. To vše si v našem malém obchůdku lze koupit.

Děti dávají přednost sladkému pečivu. V naší prodejně jsou nejoblíbenější linecké koláčky, které bývají tématicky zdobené. A lákají děti už na první pohled.

Ženy upřednostňují zdravé pečivo, celozrnné a žitné výrobky.

Muži chodí do naší prodejny zejména pro svačiny. Také si nezapomenou mimo čerstvých rohlíků dopřát sladkou tečku v podobě koblihy, koláče, případně zákusků.

Co vás nejdříve napadne, ucítíte-li vůni čerstvého chleba, rohlíků? A máte „profesionální deformaci“ ve smyslu, že například na dovolené hodnotíte a zkoumáte jiné pečivo?

Když ucítíme vůni pečiva, připomene nám to domov. Prázdniny u babičky, která už brzy ráno zadělávala těsto na chléb nebo kynuté buchty a jejich vůně provoněla celý dům.

Rády se na cestách zastavíme v prodejně s pečivem. Dáváme přednost malým obchůdkům. Ochutnáváme jiné druhy, porovnáváme a přemýšlíme, jak by se to, či ono prodávalo v naší prodejně.

Který z výrobků Nopek máte Vy osobně nejraději?

Neupřednostňujeme jeden výrobek naší firmy, rády si koupíme čerstvě rozpečenou sojovou raženku. Jindy si pochutnáme na tlačeném plněném koláčku třeba s tvarohem nebo s borůvkami :-)

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.