DORTY "ŠITÉ NA MÍRU" 

S výběrem dortu ať pro váš významný den, nebo třeba jako dárek pro oslavence, vám můžeme pomoct. Každý může mít originální dort, může totiž zvolit vlastní kombinaci korpusu a krému. Máme pro vás tři druhy korpusů /základní varianta je světlý korpus, ale dle vašeho přání může být dort s korpusem tmavým nebo oříškovým/ a osm různých náplní /základní varianta je světlý krém s máslem, ale i zde máme dle vašeho přání další možnosti - krém kakaový nebo oříškový, náplň jogurtová, scaglietta, cioccolato, tvarohová nebo šlehačková s příchutí mascarpone/. A vy si jen vyberete to, co máte nejraději, anebo to, co byste rádi vyzkoušeli. Samozřejmě myslíme na všechny, proto máme v nabídce také dort z bezlepkových surovin. Pro každého z vás tedy vyrobíme "dort na míru". Umíme pro vás změnit barvu dortu, počet pater, velikost i podobu figurek .. to vše po domluvě. 

Součástí naší nabídky dortů jsou tzv. "hotové" dorty, u kterých je daná náplň a není možné jí měnit, velikost pouze u některých a to dle domluvy.

Každý dort pro vás vyrábíme ručně a s láskou. Budeme rádi, když vám náš nový katalog bude inspirací. Bude partnerem, pokud se blíží "váš den". A bude tím, na koho se obrátíte, budete-li potřebovat krásný a současně výborný dort na jakoukoliv oslavu.

Objednávky dortů je třeba nahlásit 4 pracovní dny předem a na vybrané prodejně zároveň zaplatit zálohu, případně dle domluvy.

Katalog dortů

Podívejte se na katalog našich dortů, který jsme pro vás připravili.

Katalog dortů NOPEK (pdf, 6 MB)

Prohlédnout katalog dortů

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty