Vážení zákazníci, sdělujeme Vám, že situaci ohledně nákazy koronavirem pečlivě sledujeme a řídíme se nařízeními a doporučeními státních institucí. Rádi bychom Vás ujistili, že úroveň kvality a bezpečnost námi vyráběných produktů byla a stále je naší prioritou. Sdělujeme Vám, že prodej v našich prodejnách probíhá s minimálním omezením, prodejny mají otevřeno. Dle doporučení jsme uzavřeli konzumační část prodejny (pokud byla místa k sezení zřízena). Bude-li upravena prodejní doba, budou aktuální informace umístěny na našich stránkách.

Věříme, že přijatá opatření přijmete, a že svým ohleduplným chováním (například dodržováním odstupu ve frontě) pomůžete chránit zdraví Vaše i lidí v okolí.

S pozdravem,

Bohumil Štanglica
ředitel společnosti


DORTY "ŠITÉ NA MÍRU" 

S výběrem dortu ať pro váš významný den, nebo třeba jako dárek pro oslavence, vám můžeme pomoct. Každý může mít originální dort, může totiž zvolit vlastní kombinaci korpusu a krému. Máme pro vás čtyři druhy korpusů /tmavý, světlý, oříškový nebo z bezlepkových surovin/ a osm různých náplní /kakaovou, s vanilkovou příchutí, oříškovou, čokoládovou, tvarohovou, jogurtovou, šlehačkovou nebo s ovocnou příchutí/. A vy si jen vyberete to, co máte nejraději, anebo to, co byste rádi vyzkoušeli. Pro každého z vás tedy vyrobíme "dort na míru". Umíme pro vás změnit barvu dortu, počet pater, velikost i podobu figurek .. to vše po domluvě. 

Každý dort na míru pro vás vyrábíme ručně a s láskou. Budeme rádi, když vám náš nový katalog bude inspirací. Bude partnerem, pokud se blíží "váš den". A bude tím, na koho se obrátíte, budete-li potřebovat krásný a současně výborný dort na jakoukoliv oslavu.

Katalog dortů

Podívejte se na katalog našich dortů, který jsme pro vás připravili.

Katalog dortů NOPEK (pdf, 6 MB)

Prohlédnout katalog dortů

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty