27. 05. 2024 Aktuality

Donut? Mňam!

Ke dni dětí jsme si i my jedno upekli. Je nadýchané, jemné, voňavé, hravé, barevné, … je prostě k sežrání! Jmenuje se DONUT! Říkáte si, že „to mají všude“? Kdepak! Naše donuty jsou jiné! Na rozdíl od těch komerčních jsou ty naše pečené a plné krému s mascarpone.

Z čeho je?

Pečený korpus je odlehčenější oproti smaženému těstu, obsahuje pšeničnou mouku, vejce, mléčné složky i řepkový olej, díky čemuž je těsto měkké a vláčné i bez smažení. Vrstva náplně s mascarpone povznese donut na ještě vyšší úroveň. K donutům patří polevy a my se snažili, aby měly co možná nejméně „éček“, a proto naše polevy, ať už pistáciové, banánové, pomerančové nebo jahodové příchuti, obsahují pouze přírodní aromata. K jednotlivým polevám se váže i posyp, můžete si vybrat z variant jako jsou lentilky, lyofilizované jahody, sušené květy nebo sušenky Lotus.

Donut Nopek

Je to bomba, říkáte?

Jednou za čas ale přece nevadí, když si dáte něco extra! Pojďte společně s námi oslavit všechny naše děti a podarovat je originálním zákuskem. Důvodů je více než mnoho!

Donuty od Nopka

Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí se slaví oficiálně od roku 1925, kdy byl v Paříži na Světovém kongresu pro ochranu dětí vyhlášen právě 1. červen jako Den dětí. Od té doby se tento den stal symbolem snahy o lepší budoucnost pro všechny děti, stal se příležitostí k diskuzi o tématech jako je vzdělávání, zdravotní péče, bezpečnost, ochrana před zneužíváním, práva dětí a mnoho dalších. Tento den nám také připomíná, že je na nás všech, abychom se společně starali o jejich budoucnost. A v neposlední řadě je to svátek všech dětí, které jsou nejen kolem nás, ale i v nás. A každý občas potřebuje pochválit, obejmout a dát si něco na zub.

Donuty od Nopka

Ochutnejte náš nový výrobek, který je pro tuto příležitost stvořený.

Přijďte do našich prodejen, budeme se těšit.

Vaše Pekárny NOPEK

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii