10. 05. 2024 Aktuality

Máte volnou sobotu 18. května?

Tak přijeďte k nám do Vysokého Mýta a podpořme společně partu lidí, kteří pomáhají tam, kde je potřeba. Již třetím rokem se bude konat charitativní Sweet festival v Jungmannových sadech, jehož výtěžek poputuje do Domova pokojného stáří pro seniory NADĚJE ve Vysokém Mýtě.

Naše novinka

Čekat na Vás bude naše novinka – mini tartaletka s hořkou čokoládou a dále také makronky a linecká kolečka s potiskem. Těšit se můžete na ochutnávku i od dalších lokálních firem, které sdílejí společné hodnoty a mají srdce na správném místě.

Mini tartaletky s hořkou čokoládou a makronky a linecká kolečka s potiskem

Kromě dobrého jídla a kávy na Vás bude čekat i živá hudba a pro malé ratolesti bude připraven skákací hrad. To zní jako pohodový rodinný den!

Přijedete? Těšíme se na Vás!

Předem děkujeme všem, kteří tuto akci podpoří a pomohou tak Domovu pokojného stáří Naděje ve Vysokém Mýtě.

Děkujeme, Vaše Pekárny NOPEK

Mohlo by Vás zajímat:

Plakát k akci:

Sweet festival 2024 - plakát

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii