09. 04. 2024 Aktuality

Linecké! Kdo by neměl rád linecké?

Věděli jste ale, že toto těsto původně pochází z rakouského města Linz neboli česky Linec? Historie těsta sahá až do 17. století, od té doby je známé pro svou typicky křehkou a lahodnou strukturu, kterou mu dodává bohatá kombinace másla, cukru a vajec. Výrobky z tohoto těsta jsou tradičně promazávány marmeládou a sypány moučkovým cukrem nebo zdobeny ovocem.

Přestože spousta z Vás má možná spojujené linecké pouze s Vánoci, je to oblíbená pochoutka celoročně nejen v Rakousku, ale i v Německu, Polsku a dalších evropských zemích. No a v naší kotlině po této dobrotě sáhne snad každý.

Akce 3+1 zdarma

Právě proto jsme si pro Vás připravili akci 3+1 zdarma na linecký koláček v našich kamenných prodejnách v Jevíčku, Moravské Třebové, Svitavách (Jiráskova ulice) a také v České Třebové v termínu od 8. 4. do 30. 4.2024. Ti z Vás, kdo naše linecké znáte, víte, že nešlápnete vedle. A ti, kdo ještě neví, přijďte se přesvědčit!

Potěšte sebe i své blízké při společném setkání a pochutnejte si na našich lineckých koláčcích.

Linecké cukroví Nopek ke kávě

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.