07. 02. 2024 Aktuality

Oslaďte si víkend

Víkend je časem, kdy si všichni rádi dopřejeme něco sladkého a výjimečného. A přesně proto jsme pro Vás přichystali tuto novinku – Nopkův víkendový koláč.

Koláč, který se inspiruje tradičním moravským receptem, ale svým inovativním přístupem je z něj originál. Představte si jemné tenké těsto, bohatou vrstvu náplně, kterou něžně zasype drobenka.  S průměrem 30 cm a váhou 650 g je ideální volbou jako sladká tečka po nedělním obědě.

A když zbyde na pondělí? Nezoufejte, trvanlivost našeho víkendového koláče je 4 dny.

Sestav si svůj koláč! Protože čtvrtina je přece málo!

Tento koláč je k dispozici po čtvrtinách, což znamená, že máte možnost vytvořit si svůj vlastní mix chutí. Čtyři druhy náplní můžete kombinovat a experimentovat s nimi.

Je pouze na Vás, které příchuti dáte přednost. Bude to maková, hrušková, tvarohová nebo snad povidla?

Nopkův víkendový koláč - čtyři příchutě

Kvalita jako priorita

Jedinečnost našeho víkendového koláče spočívá nejen v jeho konceptu, ale především v kvalitě surovin. Každá čtvrtina koláče je vyrobena z kvalitní pšeničné mouky, mléka, lahodného másla a čerstvých vaječných ingrediencí a nesmí chybět ani tuzemák.

Náplně tvoří více než polovinu (65%) celkové hmotnosti koláče a jsou vyladěny i pro ty nejmlsnější jazýčky. Ingredience náplní se samozřejmě liší dle druhu, ale všechny jsou tvořeny přirozenými surovinami, jako jsou například tvaroh, povidla ze švestek, hruškový protlak, nebo mák. Tyto základní kameny zajišťují nejen skvělou chuť, ale také vysokou kvalitu výrobku.

Inovace tradice

Nopkův víkendový koláč je inspirován moravskou tradicí a vytvořen ve východních Čechách. Pojďme společně ochutnat a užít si chvíle s našimi blízkými ještě o sousto víc, a to právě s tímto lahodným koláčem.

Nečekejte a objevte svůj oblíbený mix chutí právě teď v našich prodejnách NOPEK, vždy od čtvrtka do pátku!

Nopkův víkendový koláč

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii