15. 12. 2023 Vánoce

Vánoce jsou zde

Vánoce jsou nejen obdobím radosti a rodinné pohody, ale také časem, kdy se nám domovy naplní nádhernými vůněmi. Stačí otevřít dveře domova, a okamžitě jsme omámeni tím, co nás čeká pod vánočním stromečkem - nejen dárky, ale i vůně, která nás provází celým svátečním obdobím. Voňavé Vánoce nejsou jen o sladkých pochoutkách, ale také o tom, jak vůně oživují naše vzpomínky a vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru radosti a pohody.

Chuť Vánoc

Stejně jako každý rok jsme pro vás připravili širokou nabídku vánočních dobrot, které vám ušetří čas. Vše najdete v našem vánočním letáku.

Kde naše vánoční dobroty seženete?

Vše seženete v síti našich podnikových prodejen. Pokud chcete mít jistotu, tak doporučujeme objednání předem - osobně či po telefonu. Vánoční dobroty koupíte také u našich vybraných velkoodběratelů (Konzum, Qanto, Jednoty, Kubík atd.)

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám krásné Vánoce :)

Vánoční leták - první strana

Vánoční leták - druhá strana

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.