23. 10. 2023 Aktuality

Halloween a Dušičky

Halloween patří mezi nejoblíbenější svátky v USA. V průběhu 20. století se popularita Halloweenu rožšířila i do dalších světových zemí a také do České republiky, kde se ve stejný termín slaví tzv. Dušičky aneb Vzpomínka na všechny věrné zesnulé.

Halloween má historické spojení s keltským svátkem Samhain, během něhož byla hranice mezi světem živých a mrtvých považována za tenčí. To mělo za následek víru, že duchové zemřelých mohou být blíže k živým. Tato víra v duchy a nadpřirozené bytosti je také součástí Dušiček, které jsou zaměřeny na modlitby za zemřelé duše.

Tradice a aktivity

Halloween je spojen s mnoha zábavnými tradicemi a aktivitami, které dětem přinášejí radost a vzrušení. Mohou se převlékat do kostýmů, vyrábět si strašidelné dekorace, převlékat se do kostýmů a rozsvěcovat vydlabané dýně.

Tento svátek je spojen také s dobrotami a sladkostmi. Proto jsme si pro vás jako v minulých letech připravili speciální halloweenskou nabídku strašidelně dobrých dobrot, kterými můžete potěšit své ratolesti nebo si s nimi osladit tento podzimní svátek.

Naše halloweenská nabídka

  • Dortík s příchutí mascarpone (8061)
  • Makronka (8583)
  • Glazovaný perníček (5534)
  • Linecké kolečko (4923)
  • Dýně Halloween (8718)
  • Duch s bílou polevou (8719)

Kde tyto produkty seženete?

V týdnu od 23. října 2023 budou halloweenské dobroty k sehnání v našich podnikových prodejnách. Pokud chcete mít jistotu, že je seženete nebo chcete větší množství, tak si můžete vše předobjednat (taktéž v prodejnách Nopek).

Haloweenské dobroty bude možné koupit také u našich vybraných velkoodběratelů.

Halloween – dortík s příchutí mascarpone

Halloween – makronka

Halloween – glazovaný perníček

Halloween – linecké kolečko

Halloween – dýně

Halloween – duch s bílou polevou

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.