12. 10. 2023 Aktuality

Dne 16. října se každý rok celý svět spojí, aby oslavil Světový den chleba a pečiva. I my jsme se rozhodli, že se do těchto oslav aktivně zapojíme. Pro nás je tento den příležitostí nejen k tomu, abychom vám nabídli naše výjimečné produkty, ale také abychom zdůraznili důležitost tradičního pekařství a výroby chleba a pečiva v našem regionu.

O Světovém dni chleba a pečiva

Světový den chleba a pečiva je mezinárodním svátkem, který připadá na 16. října. Jedná se o den, kdy si připomínáme, jak důležitou součástí naší stravy je chléb a pečivo. Je to také den, kdy se podporuje tradiční pekařství a výroba kvalitního pečiva, a to je něco, co nám velmi leží na srdci.

Přidejte se k oslavě!

Světový den chleba a pečiva je příležitostí pro všechny milovníky chleba a pečiva oslavit tradiční dovednosti a chutě. Připojte se k nám v tento výjimečný den a přijďte si do našich podnikových prodejen pro náš výborný chléb nebo jiné dobroty.

Dárek

Ke každému nákupu v hodnotě nad 100 Kč od nás v tento slavnostní den dostanete jako dárek 3 naše poctivé preclíky. Akce platí v podnikových prodejnách Nopek.

Děkujeme vám za vaši podporu a doufáme, že se na vás budeme moci těšit v den Světového dne chleba a pečiva!

S láskou,
Pekárny Nopek

Světový den chleba a pečiva 2023 - banner

Mohlo by Vás zajímat:

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.