22. 03. 2023 Velikonoce

Opět nastává to pestrobarevné období velikonočních zajíčků, obarvených vajíček a jarního sluníčka. Velikonoce jsou časem oslav a nových začátků, plným zábavných tradic a lahodných dobrot, kterých se prostě nemůžeme nabažit.

A stejně jako v předešlých letech se vám budeme snažit Velikonoce osladit našimi mazanci, velikonočními beránky, zákusky a dalšími dobrotami.

Vytištěné Velikonoce

Jako specialitu jsme si pro vás letos připravili potištěné dortíky a linecká a perníková vajíčka. Divíte se, proč potištěné? Protože jsme na ně pomocí naší technologie potravinářského tisku vykouzlili krásné velikonoční motivy.

Užijte si Velikonoce

Děti milují, když se probudí a najdou své velikonoční košíky plné sladkých překvapení, zatímco dospělí se těší na chvíle strávené s rodinou a přáteli u dobrého jídla. Ať už jste věřící, nebo jen máte rádi dobrou záminku k tomu, abyste si dopřáli nějaké chutné dobroty, na Velikonocích si každý najde něco, co ho potěší. Tak se do toho pusťte a připravte se na velikonoční období plné zábavy!

Kde koupíte produkty z naší nabídky?

Kompletní nabídku si můžete koupit v našich podnikových prodejnách. A pokud chcete mít jistotu, aby se na vás dostalo, tak si předem radši vše objednejte :)

Vybrané produkty potom seženete u našich odběratelů:

  • Albert,
  • Kaufland,
  • Konzum,
  • Jednota,
  • Qanto,
  • Kubík,
  • Hruška
  • a další drobní odběratelé.

Aktuální velikonoční leták s produkty (2023)

Velikonoční leták – 1. strana

Velikonoční leták – 2. strana

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.