08. 02. 2023 Aktuality

Vytištěný Valentýn

Také letos jsme pro vás připravili valentýnskou nabídku produktů, která je ovšem tak trochu jiná než jste zvyklí. Valentýnské dobroty jsou totiž potištěné pomocí naší nové technologie tisku na potraviny. K tisku používáme profesionální cukrářský plotr a kvalitní potravinářské barvy.

Kde si dobroty objednat?

Valentýnské dobroty si v těchto dnech můžete zakoupit v našich podnikových prodejnách a také u našich odběratelů. Je po nich však velká poptávka, takže pokud chcete mít jistotu, tak navštivte některou z našich podnikových prodejen a valentýnské dobroty si předem objednejte/zarezervujte.

Valentýnská nabídka – ukázky:

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.