08. 12. 2022 Vánoce

Jedno z nejhezčích období v roce je tu

Adventní čas by měl být plný pohody, klidu a krásných okamžiků s Vašimi nejbližšími. Již tradičně Vám s tím, aby byl advent opravdu klidný a bez stresu, rádi pomůžeme. A jak?

Vánočka

Klasika českých Vánoc. Svým tvarem připomíná Ježíška v povijanu, byla proto symbolem nového života a nesměla chybět na žádné štědrovečerní tabuli. Věřilo se také, že chrání před zlými silami a vánoček se peklo tolik, kolik měla rodina členů. Vy letos nemusíte péct ani jednu, uděláme to za Vás a uděláme to s radostí. Voňavá, vláčná, tradičně upečená vánočka jako od babičky Nopkové, s rozinkami, mandlemi i bez. S máslem a s medem, s domácí jahodovou marmeládou nebo jen tak, s teplým kakaem u vánoční pohádky.

Vánoční cukroví

Staré moudro praví, že bez vanilkových rohlíčků a lineckého cukroví s marmeládou nejsou Vánoce. My souhlasíme a k těmto dvěma druhům pro Vás upečeme ještě kokosky, linecké polomáčené cukroví, pusinky nebo třeba griliášové trubičky. Vánoční cukroví si u nás můžete nakoupit po jednom druhu nebo v kolekcích, kde je od každého pár kousků.

Zákusky

Tác s vánočním cukrovím dokonale doplní naše úžasné zákusky. Věneček se žloutkovou náplní, pařížská tyčka, rohlíček s karamelovým krémem, větrník, punčový řez nebo indiánek, laskonka či špička. Kdo by těmto dobrotám odolal?

Vánoční makronky

A pro zpestření ne tolik tradiční, avšak kouzelné, makronky s krásným vánočním motivem.

Veky a bagety

K vánoční sezóně neodmyslitelně patří také slané pohoštění, ať už v podobě chlebíčků nebo jednohubek. Na pořádný obložený silvestrovský chlebíček můžete použít naši Nopek veku, pro zdravější variantu poslouží kornbageta a na jednohubky klasický nebo cereální rohlík.

Zastavte se za námi pro kousek Vánoc, budeme se těšit!

Leták s naší vánoční nabídkou

Zde naše aktuální nabídka vánočních produktů. Vše si můžete prohlédnout v níže uvedeném letáku (pod obrázkem najdete ještě odkaz přímo na leták ve větším rozlišení). Uvedené ceny platí ve všech našich podnikových prodejnách.

Vánoční leták – 1. strana

Vánoční leták – 2. strana

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.