08. 07. 2022 Aktuality

8. června 2022 proběhl v Pardubicích 28. ročník národní soutěže Chléb roku a my máme neuvěřitelnou radost, že Vám můžeme (za zvuku fanfár) oznámit úžasný výsledek:

“Vyhráli jsme 1. místo v kategorii Novinka roku!“

A kdo že ji dostal? Pojďme si našeho vítěze představit a trošku se mu mrknout na střídku!

  • Jméno? Vitalita chléb se slunečnicí.
  • Vzhled a míry? Pravidelná kostka o hmotnosti 400 g sypaná slunečnicovými semínky.
  • Charakteristika? Skvělá chlebová chuť a vláčná konzistence.
  • Benefity? Podpora zdravého životního stylu.

Chléb Vitalita se slunečnící – 400 g

Podpora zdravého životního stylu

1. Vysoký obsah vlákniny

Vláknina zlepšuje trávení, zvyšuje peristaltiku střev, působí preventivně proti osteoporóze a civilizačním chorobám a snižuje hladinu LDL (to je ten “zlý”) cholesterolu v krvi.

2. Zdroj bílkovin

Díky zvýšenému obsahu bílkovin chléb zasytí na delší dobu. Na proteiny jsme se v tomto případě soustředili především proto, že v běžné stravě většiny lidí chybí a může být náročné sníst jejich doporučený denní příjem.

3. Antioxidační účinky

Ve Vitalita chlebíku najdete také spoustu rostlinných výhonků, od kukuřice, přes proso a hrách až po vojtěšku. Tyto výhonky mají silné antioxidační účinky, pozitivně působí na trávení i metabolismus a některé z nich jsou dokonce řazeny mezi tzv. superpotraviny (potraviny, které prospívají lidskému zdraví a mají na něj blahodárné účinky).

Čím Vitalita chléb okouzlil náročnou porotu?

Kromě netradičního složení, se kterým jsme si v Nopeku opravdu vyhráli, hodnotila porota také chuť, vůni nebo vláčnost a pórovitost střídky. Všechny tyto aspekty jsme se snažili vyladit k dokonalosti a jsme opravdu moc pyšní a šťastní, že se nám to povedlo. Nejen kvůli ocenění poroty a krásnému poháru, ale především proto, že Vitalita tolik chutná Vám, našim věrným zákazníkům.

Užijte si krásné léto a ať je plné jak Vitality, tak i vitality :-)

Váš Nopek

Diplom – Chléb roku 2022 (Novinka roku)

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.