25. 03. 2022 Velikonoce

Velikonoce jsou nejen nejdůležitějším svátkem v celém křesťanském roce, ale také tradiční oslavou jara, kterou si užíváme všichni, bez ohledu na vyznání či víru.

Setkávání s rodinou a přáteli, jarní výzdoba, zajíčci, kuřátka, osení v květináči, barvení kraslic, pletení pomlázek z vrbového proutí, klapači na vesnicích a také konec postního období, se kterým je spojena příprava různých pochoutek. Od mazanců přes beránky až po oblíbené české obložené chlebíčky či jednohubky.

Pečeme s tradicí

V mnoha rodinách se recepty na tyto dobroty dědí z generace na generaci a spoustu hospodyněk se na jejich pečení a přípravu těší, ale pokud zrovna letos nemáte čas nebo náladu na to, trávit hodiny v kuchyni, jsme tady pro vás my. Nopek.
Pečeme pro vás tradičně, z kvalitních surovin, podle receptů našich babiček a především s radostí a láskou.

Mazance pro všechny

V letošní nabídce najdete, jako každý rok, spoustu druhů mazanců - s rozinkami i bez nich, máslové, mandlové a nezapomněli jsme ani na ty z vás, kteří máte dietní omezení - mazanec Diana je bez cukru, ale na chuti mu to rozhodně neubírá! V diabetické této verzi pro vás upečeme samozřejmě i tradičního beránka, toho pak máme i klasického či s tmavou nebo světlou polevou.

Jidáše, linecké koláčky i oblíbené zákusky

Mezi tradiční velikonoční pochoutky patří také jidáše, sladké pečivo, které má podle pověr dodat sílu a zdraví na celý následující rok. Rádi je pro vás upleteme a vy si jimi můžete ozdobit velikonoční tabuli. Na tu se budou kromě jidášů hodit také linecké koláčky s jarními motivy, kuřátka plněná sněhem nebo naše úžasné zákusky, od věnečků, špiček a laskonek až po punčové řezy.

Slané dobroty by neměly chybět

Obložené chlebíčky a jednohubky na stole nesmí chybět. Domácí pomazánka, plátek šunky, vajíčko, kyselá okurka a to vše na naší křupavoučké vece? Nebo oblíbená česneková pomazánka s kornbagetou z naší pece? Milovníci slaného, mysleli jsme i na vás!

Neobvyklé, ale výborné

No a závěr patří ne úplně tradičním, avšak vymazleným a chutným, sladkostem. Francouzské makronky, lehoučké jako pírko, rozplývající se na jazyku nebo třeba nadýchaná šlehačková roláda s citronovou příchutí či úžasné šlehačkové vajíčko s borůvkami, to vše v barvách jara. Potěší nejen oko, ale i vaše chuťové pohárky.

Kde tyto dobroty seženete?

Produkty z naší velikonoční nabídky koupíte v našich podnikových prodejnách a u vybraných odběratelů. Pokud chcete mít jistotu, tak se stavte do některé z našich prodejen a objednejte si vše s předstihem. Otevírací doby našich podnikových prodejen (včetně otevírací doby o Velikonocích) najdete zde.

Přejeme Vám nádherné Velikonoce a děkujeme za Vaši přízeň. Je nám ctí, že můžeme být součástí Vašich domovů i o letošních svátcích.

Váš Nopek

Leták – velikonoční produkty (2022)

Velikonoční leták – 2022

Velikonoční leták – 2022

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.