09. 02. 2022 Aktuality

Svátek lásky

Den svatého Valentýna neboli Valentýn se slaví v anglosaských a dalších zemích každoročně 14. února jako svátek lásky. V tento den si zamilované páry vyměňují různé dárky, květiny, dobroty a další dárky s tematikou srdce, jako symbol lásky. Poslední dobou se tento svátek slaví také u nás.

Láska prochází žaludkem

Ke Dni svatého Valentýna se váže mnoho historek a pověstí, ale těmito informacemi vás nyní nebudeme zatěžovat. My totiž víme to zásadní – láska prochází žaludkem. Proto jsme pro vás připravili výběr valentýnských dobrot, které můžete v tento sváteční den darovat svému partnerovi.

Kde si dobroty objednat?

Valentýnské dobroty si v těchto dnech můžete objednat v našich podnikových prodejnách. Můžete je také zakoupit ve vybraných prodejnách našich obchodních partnerů, kteří od nás odebírají.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.