19. 11. 2021 Aktuality

Stejně jako v loňském roce jsme se rozhodli pro podporu festivalu Hudba pomáhá, jehož cílem je podpora handicapovaných dětí.

Jak to funguje?

Každý rok se sejde parta přátel, která vlastně tvoří festivalový tým a podpoří jednu rodinu s handicapovaným dítětem. S dětmi potom vyráží na výlety a společně připravují koncerty a doprovodné akce, které pomohou vybrat určitou finanční částku. Ta je potom využita jako podpora vybrané rodiny.

Kolik se vybralo v roce 2020?

Loňský ročník musel být netradičně vměstnán do jednoh koncertu, který byl vysílán živě. I přes tyto nestandardní okolnosti se podařilo vybrat více než 200 tisíc korun. Tato částka potom putovala do speciálních škol v okolí, konkrétně do Litomyšle, Vysokého Mýta a do Poličky.

Letošní ročník – Hudba pomáhá 2021

Letos se festival Hudba pomáhá chystá podpořit Tomáše Lněničku z Morašic, který trpí svalovou dystrofií. Výtěžek bude použit na automobil s konstrukčními úpravami pro vozíčkáře. V plánu mají koncert Janka Ledeckého a k tomu pět vánočních koncertů.

Chcete také pomoci?

Tomáška můžete podpořit několika způsoby. Můžete si zakoupit vstupenku na vybraný koncert nebo poslat libovolnou částku na transparentní účet. Kompletní informace naleznete na webu festivalu zde – https://www.hudbapomaha.cz/.

Program:

Janek Ledecký & Band – vánoční koncert

19. listopadu 2021, 19:00 – Smetanův dům v Litomyšli

Hudbí komorní orchestr a sbor – vánoční koncert

21. listopadu 2021, 17:00 – Kostel sv. Petra a Pavla v Morašicích

Hudbí komorní orchestr a sbor – vánoční koncert

21. listopadu 2021, 19:30 – Kostel sv. Petra a Pavla v Morašicích

Hudbí komorní orchestr a sbor – vánoční koncert

4. prosince 2021, 19:00 – Tylův dům v Poličce

Hudbí komorní orchestr a sbor – vánoční koncert

12. prosince 2021, 19:00 – Smetanův dům v Litomyšli

Hudbí komorní orchestr a sbor – vánoční koncert

25. prosince 2021, 18:00 – Šemberovo divadlo ve Vysokém Mýtě

Mohlo by vás zajímat

Odkazy na sociální sítě:

Plakáty k akci:

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.