22. 09. 2021 Aktuality

Pozvánka na Vysokomýtský půlmaraton

V neděli 26. září pořádá spolek DOBROBĚH VYSOKÉ MÝTO, z.s. běh na půlmaratonské vzdálenosti. Trasa vede z nádvoří M-klubu směrem k letišti. Po cyklostezce kolem letiště dále směr Pekla - Bída až do Cerekvice nad Loučnou. Zde je obrátka a stejnou cestou se běží zpět do Vysokého Mýta.

  • Start: 26. září 2021 v 10 hodin
  • Místo startu: nádvoří M-klubu
  • Registrace: on-line registrace do 22. 9. do půlnoci zde.
  • Startovné: 250 Kč

Startovné

V ceně startovného je bohaté občerstvení, birell v cíli a milé překvapení pro všechny dámy. Každý závodník může dobrovolně navýšit svou částku nad rámec startovného. Tato bude poukázána ve prospěch transparentního účtu DOBROBĚH VYSOKÉ MÝTO z.s., ze kterého spolek financuje sportovní aktivity a vybavení dětí ze sociálně slabších rodin. Každý přispivatel, se tak stane DOBROBĚŽCEM pro skvělou věc.

Letos je poprvé možné při registraci zakoupit funkční běžecké triko Vysokomýtského půlmaratonu.

Pořadatel - DOBROBĚH VYSOKÉ MÝTO

DOBROBĚH VYSOKÉ MÝTO, z.s. je spolek lidí, které baví běhat, organizovat závody a sportovní akce pro děti i dospělé a zároveň konat trochu toho dobra. DOBROBĚH VYSOKÉ MÝTO dvakrát ročně pořádá charitativní běhy a věnují se dětem v rámci běžeckého kroužku při DDM Mikádo.

Jsme rádi, že můžeme podpořit tuto báječnou sportovní akci, která zároveň pomáhá konat dobro. Pořadatelům přejeme, ať se vše vydaří a závodníkům přejeme hodně štěstí do závodu.

Kompletní informace najdete zde:

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.