15. 09. 2021 Vánoce

Vánoční poděkování

Vymýšlíte originální způsob, jak poděkovat svým kolegům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům? V tom případě čtěte dál…

Vánoce jsou sice ještě daleko, ale je potřeba být připraven. Proto jsme pro Vás upekli hned pět dárkových balíčků plných dobrot.

Dárková krabička LUX:

  • ručně vyráběné pracičky (200 g),
  • ručně vyráběné medové perníčky (150 g),
  • set ovocných pečených čajů,
  • jakostní víno přívlastkové.

Dárková krabička MIX:

  • ručně vyráběné pracičky (200 g),
  • ovocné pečené čaje.

Dárková krabička KAPR:

  • biskupský kapřík s tmavou polevou (400 g).

Dárkový balíček ROHLÍČEK

  • křehké ořechové rohlíčky (150 g).

Dárkový balíček PERNÍČEK

  • ručně vyráběné medové perníčky (150 g).

Dárkové balení

Dárkové krabičky LUX, MIX a KAPR jsou zabalené v ozdobné krabičce s mašlí a dárkovou kartičkou NOPEK.

Dárkové balíčky ROHLÍČEK a PERNÍČEK jsou v celofánovém pytlíku, který je zavázaný ozdobnou stuhou s dárkovou kartičkou NOPEK.

Jak objednávat?

V případě zájmu o objednání těchto vymazlených dárkových balíčků kontaktujte prosím naše obchodní oddělení - obchodni@nopek.cz nebo použijte náš poptávkový formulář.

Objednávky přijímáme do konce října 2021.

Dárkové balíčky bude možné koupit v období Vánoc také v našich podnikových prodejnách. Ovšem již jen v omezeném množství.

Reklamní leták - vánoční dárkové balíčky NOPEK:

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Máte zájem o dárkové vánoční balíčky? Napište nám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.