08. 06. 2021 Aktuality

V našem novém katalogu výrobků si vybere každý

Už od roku 1991 pro vás pečeme tisíce výrobků a rozvážíme je po celých Východních Čechách. Zakládáme si na kvalitním zpracování a pečlivém výběru všech surovin, ze kterých naše výrobky vyrábíme.

Každý rok také rozšiřujeme náš sortiment. Letošní nabídku produktů Nopek si můžete prohlédnout v novém katalogu produktů, které jsou přehledně seřazené podle druhů:

  • Chléb – možná budete překvapení, ale v naší nabídce najdete více než 20 druhů chleba.
  • Pečivo – rohlíky na mnoho způsobů, housky, dalamánky, bulky, bagety, rohlíky se sýrem, anglické rohlíky a mnoho dalších druhů.
  • Jemné pečivo – v našem výběru jemného pečiva najdete spoustu druhů koláčů, buchet a buchtiček a dalších sladkých dobrot.
  • Trvanlivé pečivo – linecké pečivo, kokosky, cukrářské piškoty a také mnoho druhů slaných tyčinek a dalších dobrot ke kávě či k televizi.
  • Zákusky a malé zákusky – sekce zákusků by naplnila malou cukrárnu. To se prostě musí vidět.
  • Dortové zákusky – máte chuť na dort a nechcete si ho kupovat celý? V tom případě vás budou zajímat naše dortové zákusky. No prostě sladká tečka na závěr našeho katalogu.

Prohlédnout katalog NOPEK 2021 (pdf, 7 MB)

Katalog dortů

Čeká vás oslava, svatba nebo chcete jen někomu udělat radost? mrkněte do našeho katalogu dortů, kde si můžete vybrat buď z nabídky klasických dortů nebo nás můžete kontaktovat a my pro Vás připravíme dort dle Vašeho přání. Zvládneme pro Vás vyrobit jakýkoliv dort – může být svatební s nevěstou a ženichem nebo ve tvaru mimoně pro Vašeho malého oslavence. Vše záleží pouze na Vašem přání.

Prohlédnout katalog dortů (pdf, 6 MB)

Podnikové prodejny Nopek

Všechny produkty, které najdete v katalogu, můžete zakoupit nebo si objednat v naší síti podnikových prodejen, jejichž seznam najdete zde.

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.