12. 05. 2021 Aktuality

Certifikace pro výrobce biopotravin

Naším cílem jsou kvalitní výrobky a spokojení zákazníci. Z tohoto důvodu jsme se na konci roku 2020 rozhodli rozšířit naši nabídku o BIO produkty a úspěšně jsme prošli certifikací. Certifikát pro výrobce biopotravin nám byl udělen kontrolní a certifikační organizací KEZ o.p.s., která je první českou společností, zajišťující odbornou nezávislou kontrolu a certifikaci v systému ekologického zemědělství a produkce biopotravin.

Co jsou to biopotraviny?

Při výrobě biopotravin nesmí být použity suroviny, které by obsahovaly pesticidy, antibiotika, geneticky modifikované organismy (GMO), apod. Biopotraviny jsou vyráběny tak, aby se v nich udrželo co nejvíce živin a zachovala se jejich přírodní kvalita.

Hlavním benefitem biopotravin je také to, že neobsahují žádné uměle zpracované ingredience, jako je např. rafinovaná mouka, umělá sladidla, umělá barviva nebo příchutě, apod.

BIO chléb Pernerka

V březnu 2021 jsme spustili výrobu našeho prvního bio produktu, kterým je BIO chléb Pernerka. Tento chléb vyrábíme ve spolupráci s Mlýnem Perner z jejich bio žitné mouky Pernerky a v současné době ho koupíte ve všech prodejnách řetězce Lidl za cenu 34,90 Kč.

Jen kvas, mouka, voda a sůl

BIO chléb Pernerka pečeme z celozrnné žitné mouky, kvasu, vody a soli. Chléb je s posypem ovesných vloček. BIO chléb Pernerka obsahuje 11 % vlákniny.

Certifkát si můžete prohlédnout zde:

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.