11. 01. 2021 Recepty

Novinka v naší nabídce

Další novinkou v naší nabídce je bramborové kynuté těsto, které si nyní můžete koupit ve formě mraženého polotovaru. Po rozmražení můžete z těsta rovnou začít vyrábět své oblíbené pečivo nebo třeba langoše, knedlíky, peciválky a další dobroty.

Bramborové kynuté těsto koupíte ve formě šesti zmražených klonků (malých bochánků těsta) uložených v plastové vaničce. Po rozmrazení můžete začít těsto ihned tvarovat a zpracovávat.

Kde bramborové těsto seženete?

Kynuté bramborové těsto koupíte v síti našich podnikových prodejen Nopek a také u našich vybraných obchodních partnerů (o aktuálním prodeji vás budeme informovat).

Co vyrobit z bramborového těsta?

V našem videu najdete návod na výrobu několika druhů pečiva. Do tvarování můžete zapojit také své děti. Další tipy i s recepty čekají na obale výrobku, videa k nim pro vás již připravujeme :)

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Zeptejte se na cokoliv Ozveme se vám

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.