12. 01. 2021 Recepty

Máte rádi sladké pečivo?

Tak přesně pro vás je naše nové kynuté těsto s rozinkami, které nyní můžete koupit ve formě mraženého polotovaru. Součástí balení je 6 klonků (malých bochánků těsta), které stačí nechat rozmrazit a můžete začít s pečením.

Co z těsta vyrobit?

Co třeba tradiční vánočku s rozinkami? Klonky stačí rozválet do úzkých válečků, ze kterých upletete vánočku a šup s ní do trouby. Pokud chcete zabavit své dítka, tak je nechte z klonků vyrobit zvířátka či postavičky. Vše závisí jen na jejich fantazii. Inspiraci můžete najít na našich videích, mrkněte níže :)

Kde těsto koupíte?

Kynuté těsto s rozinkami koupíte v síti našich podnikových prodejen Nopek a také u našich vybraných obchodních partnerů (o aktuálním prodeji vás budeme informovat).

Video - jak vyrobit vánočku

Video - recept na čerty a Ježíška

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Zeptejte se na cokoliv Ozveme se vám

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.