02. 12. 2020 Vánoce

Blíží se Vánoce a s nimi je spojená také naše tradiční nabídka vánočních produktů, bez kterých si Vánoce snad ani nejde představit. Pojďme se tedy podívat, co jsme si pro vás připravili…

Vánočky

Vybere si každý, protože jsme pro vás připravili hned šest druhů výborných vánoček, několik druhů posypů, ale také velikostí:

  • Vánočka Diana - tradiční vánočka bez posypu (360 g),
  • vánočka s rozinkami (200 g),
  • vánočka s rozinkami větší (400 g),
  • vánočka s rozinkami a mandlemi (400 g),
  • vánočka „Speciál“ (400 g),
  • vánočka máslova s rozinkami a mandlemi (600 g).

Veky a bagety

Milovníci chlebíčků si mohou ve vekách vybrat. Máme pro ně jak tradiční veku, tak veku s chia semínky. Tradiční veku si můžete pořídit jak klasickou nebalenou, tak i balenou nebo balenou krájenou.

Pro ty, co mají radši jednohubky pak máme kornbagety nebo cereální rohlíky. Čím jednohubky dozdobíte, je už jen na vás :)

Čajové a linecké pečivo

Fondánové kuličky, vaflové rohlíčky, linecké koláčky, kokosová srdíčka… Toto jsou zaklínadla, která očarují každého milovníka pohodového posezení u kávy či čaje. Cítíte tu pohodu? :)

Zde si můžete vybrat jak z balení, kde najdete více druhů čajových a lineckých dobrot nebo pouze ten nejoblíbenější. Je libo mini balení a ochutnat více druhů nebo sáhnout po osvědčeném cukroví ve větším balení? :)

Kolekce malých zákusků

Pro milovníky klasických zákusků, jako jsou špičky, punčové řezy, věnečky, apod. máme připravenou opravdovou bombu ve formě kolekce malých zákusků. Najdete zde hned 10 druhů klasických zákusků po pěti kusech. V kolekci je tedy celkem 50 kusů zákusků. Tohle stojí za hřích, co říkáte? :)

Vše ze zmíněné kolekce (plus další zákusky) si u nás můžete samozřejmě pořídit také samostatně…

Korpusy

Pro ty, co si chtějí vyrobit něco dobrého sami doma máme korpusy vaniček, laskonek, griliášových trubiček, jádrové kornoutky… Zbytek je na vaší představivosti :)

Leták s naší vánoční nabídkou

Toto je tedy naše aktuální nabídka vánočních produktů. Vše si můžete prohlédnout v níže uvedeném letáku (pod obrázkem najdete ještě odkaz přímo na leták ve větším rozlišení). Nakupovat můžete v našich podnikových prodejnách a také u našich odběratelů.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.