20. 07. 2020 Aktuality

V minulém týdnu se v jedné ze skupin sociální sítě Facebook objevil příspěvek pojednávající o kvalitě našeho chleba a o tom, že naše společnost NOPEK, a.s. patří předsedovi vlády Andreji Babišovi, což samozřejmě není pravda.

Autora příspěvku jsme kontaktovali. Ten své pochybení uznal, zprávu smazal a zveřejnil omluvu.

NOPEK je rodinná společnost

Společnost NOPEK založil v roce 1991 pan Bohumil Štanglica a v rukou rodiny Štanglicových je NOPEK dodnes. S předsedou vlády, s jeho holdingem, ani dalšími společnostmi nemá NOPEK, a.s. nic společného.

Zakládáme si na kvalitě

Autor původního nepravdivého příspěvku nakonec přiznal, že chléb, který v příspěvku zmiňoval nakonec koupil u odběratele, kam NOPEK, a.s. své zboží vůbec nedodává, takže se jednalo o konkurenční výrobek.

Co se týká kvality našich produktů, tak si zakládáme na kvalitním zpracování a pečlivém výběru všech surovin, ze kterých naše výrobky vyrábíme.

Sdílejte jen ověřené informace

V dnešní době sociálních sítí a rychlého šíření „virálního“ obsahu je velmi těžké rozeznat pravdivou informaci od nepravdivé. Tímto chceme tedy apelovat na všechny, kdo bezmyšlenkovitě sdílí či osobně šíří jakékoliv „virální“ informace. Pokud si nejste jistí relevancí informace, tak radši nic nesdílejte.

Děkujeme za pochopení a za Vaši podporu.

Ukázka originálního příspěvku a omluvy na Facebooku

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.