17. 03. 2020 Aktuality

Vážení zákazníci,
v pekárnách NOPEK děláme nyní ještě více, abychom pomohli každému zajistit dostatek čerstvého pečiva. K tomu nyní potřebujeme i vaši pomoc.

Hledáme posily pro naše výrobní provozy (Hrušová, Hořice a Svitavy) z řad studentů, kteří mají nyní volné kapacity.
Jste časově flexibilní, chcete si vydělat, máte dobrou kondici a nejste v karanténě? Pokud jste na vše odpověděli ANO, možná hledáme právě Vás.

Jedná se o manuální práci na pekárně, není potřeba zkušeností, vše Vás naučíme. Spolupráce formou DPP, zajímavá odměna od 120Kč/hodinu.

V případě zájmu pošlete informace o sobě a kontakt na: personalni@nopek.cz Do předmětu e-mailu uveďte: Posila do pekárny.

Předem děkujeme všem za sdílení a pomoc.
Nopek.cz

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.