26. 02. 2020 Aktuality

Je to váš den. Vaše svatba, vaše narozeniny, vaše výročí, vaše oslava. A tedy váš dort. Může být malý nebo patrový, kulatý či hranatý, jednobarevný nebo hrát různými barvami. Může být romantický, trošku bláznivý, může mít "čepici" z čokolády, ovoce, může být s figurkami, perníčky či lentilkami, s nápisem i bez něho.

Máme pro vás nový katalog dortů

S výběrem dortu ať pro váš významný den, nebo třeba jako dárek pro oslavence, vám může pomoct náš nový katalog dortů. Vybrali jsme do něho na čtyřicet dortů, které u vás, našich milých zákazníků, mají největší úspěch.

Každý může mít originální dort, může totiž zvolit vlastní kombinaci korpusu a krémů. Máme pro vás čtyři druhy korpusů a osm různých krémů! A vy si jen vyberete to, co máte nejraději, anebo to, co byste rádi vyzkoušeli. Pro každého z vás tedy vyrobíme "dort na míru". Umíme pro vás změnit barvu dortu (potahu), počet pater, velikost i vzhled figurek (neboli pokud má vaše holčička raději kočičky než sovy, vyrobíme pro ni dort s kočičkami).

Především pro děti je nabídka opravdu nepřeberná, od myšky Minnie přes panenky a princezny po Spidermany a Cars (autíčka), to vše jsme už pekli. A pokud máte vy nebo vaše ratolest zvláštní přání, stačí přijít do některé z našich prodejen - naše cukrářky a pekařky se s vámi rády domluví.

Naše dorty si můžete prohlédnout zde – Nabídka dortů Nopek.

Vlastní dort „na míru“

Víme, že v poslední době si naši vážení zákazníci značně oblíbili odlehčené formy dortů, a tak jsme je pro vás opět připravili. Inspirujte se a klidně vymyslete svůj vlastní dort, my ho pro vás „ušijeme na míru“. Samozřejmostí je, že tvoříme pouze z kvalitních surovin - tedy v našich ovocných jogurtových dortech najdete kvalitní smetanový bílý jogurt a ovoce tak čerstvé, jako právě utržené ze zahrádky. Čokoládový krém je z pravé a vynikající čokolády a šlehačka právě připravená.

A na co jsou šikovné cukrářky z Nopku opravdu pyšné? Zcela jistě na složité svatební dorty, které vyžadují celou řadu hodin ruční práce. Výsledkem pak je téměř umělecké dílo, jež je opravdovou ozdobou svatební tabule.

Budeme rádi, když vám náš nový katalog dortů bude inspirací. Bude partnerem, pokud se blíží "váš den". A bude tím, na koho se obrátíte, budete-li potřebovat krásný a současně výborný dort na jakoukoliv oslavu. Přijďte k nám s vaším přáním, rádi vás uvidíme.

Katalog dortů

Podívejte se na katalog našich dortů, který jsme pro vás připravili.

Prohlédnout katalog dortů (pdf, 6 MB)

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.