29. 01. 2020 Svatby

V uplynulých dvou víkendech jsme se s naším stánkem plným dobrot zúčastnili dvou svatebních veletrhů.

Svatební veletrh v Litomyšli

Prvním z nich byl 5. ročník svatebního veletrhu v Litomyšli, který je každoročně pořádán na překrásném Zámeckém návrší, kde si návštěvníci mohou zároveň prohlédnout prostory určené pro svatby.

16. ročník svatebního veletrhu v Pardubicích

Další akcí byl již 16. ročník svatebního veletrhu v Pardubicích, jehož úroveň je opravdu vysoká. Na obou veletrzích se návštěvníci mohli dozvědět spostu informací týkající se organizování svateb, a také zde mohli shlédnout několik módních přehlídek. V našem stánku si pak mohli prohlédnout ukázky svatebních dortů a širokou nabídku svatebního cukroví, které bylo možné také ochutnat.

Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na další ročník těchto skvělých akcí :)

(Autor fotografií: Jiří Marek)

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.