05. 12. 2019 Vánoce

Vánoce jsou za dveřmi a jako tradičně jsme pro vás připravili výběr vánočních produktů, které můžete zakoupit v našich podnikových prodejnách a u našich odběratelů.

Chuť Vánoc pro každého

Bez chlebíčků a jednohubek si snad ani Vánoce nejde představit. V našem vánočním letáku tedy najdete nabídku různých vek (veku s chia semínky znáte?), ale také třeba kornbagetu a oblíbený cereální rohlík. Další už je na vás :)

Vánočky jsou základ

Stejně tak k Vánocům patří vánočky. U nás si můžete vybrat hned ze šesti druhů vánoček různých velikostí a druhů. Chcete tip na rychlou vánoční snídani? Co takhle máslová vánočka s rozinkami a mandlemi? Přidejte máslo, marmeládu a horké kakao a vyjde vám z toho krásný start dne :)

Nechce se vám péct?

V tom případě se stavte do některé z našich podnikových prodejen a vyberte si z naší nabídky baleného cukroví, jako jsou např. vaflové rohlíčky, linecké pečivo nebo také půlkilové kolekce vánočního pečiva, kde najdete od každého něco.

Tradiční cukrářské výrobky

Mimo vánoční pečivo si u nás můžete nakoupit také klasiku, jakou jsou punčové řezy, špičky s náplní, indiáni, laskonky a mnoho dalších dobrot. Pro nerozhodné máme také velkou kolekci zákusků, kde najdete deset druhů zákusků po pěti kusech.

A protože se Vánoce velice rychle blíží, tak s nákupem neváhejte a stavte se co nejdříve a případně si u nás cukrářské výrobky objednejte :)

Vánoční nabídka Nopek

Zde si můžete prohlédnout náš leták s nabídkou vánočních produktů. Pod tímto článkem si ho také můžete stáhnout ve formátu PDF.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.