20. 11. 2019 Aktuality

Hned sedm novinek jsme pro vás v těchto sychravých podzimních dnech připravili v našich pekárnách Nopek. Copak asi vyzkoušíte nejdříve?


Dřevorubecký chléb

Prvním v řadě je Dřevorubecký chléb, který nabízíme jako půlkilový. Obsahuje navíc sójové boby, bohaté na plnohodnotné bílkoviny. Hodí se na něj slané pochutiny, jako třeba sýr, šunka či paštika, ale i sladké, tedy džem nebo med.


Chléb s cereální záparou

Chléb s cereální záparou by vás neměl odradit svým názvem. Naopak. Obsahuje totiž vařenou cereální záparu, která zajišťuje jeho vysokou vláčnost, a navíc si v něm pochutnáte na ovesných vločkách, žitné trhance nebo lnu. A co je vlastně cereální zápara? Jde o povařenou směs celozrnné žitné trhanky, celozrnné pšeničné mouky, lnu, ovesných vloček a slunečnice, soli a vody. Díky povaření ve vodě tato směs nabobtná, stane se jemnější a křehčí a zároveň uvolní do výrobku své hodnotné živiny. Len, který je v tomto chlebu ve významném množství obsažen, je zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin a vlákniny. A opět ho můžete doplnit o slané či sladké pochutiny.


Pizza růžička

Svačinu dospělých i dětí vyřeší naše nová Pizza růžička. Má lehce pikantní barbecue náplň a opravdu tvar růžičky. Pokud ji dáte potomkovi do školy, možná ji pak budou chtít i jeho spolužáci, protože ten rozpečený sýr na povrchu...mňam!


Vídeňský řez

No a tím naše novinky rozhodně nekončí, ještě se připravte na ty sladké. Vídeňský řez, jemný, vláčný, výborný, přímo dělaný k odpolední kávě nebo čaji. A jestli si vyberete tento řez se švestkami či meruňkami, je zcela na vás. Toto sladké pokušení vás nenechá chladnými ani v těchto sychravých dnech :-)Cereální štrúdlík

Cereální štrúdlík má klasickou náplň jablíček a svěžích rozinek. Na tomto výrobku si pochutnáte a zároveň prospějete svému zažívání díky těstu obsahujícímu slunečnici, len a pšeničné otruby. 


Duo koláč

Když se vám nechce péct, ale honí vás mlsná, je tu pro vás Duo koláč. Možná ani vy se nemůžete rozhodnout, zda si dát koláč s kombinací tvarohu a malin anebo s mákem a povidly, protože úžasně chutnají oba.


Koláče s náplní

A nesmíme zapomenout na Koláč s náplní mrkvovo-ananasovou nebo čokoládovo-višňovou. Netradiční náplně, netradiční chutě, ale o to víc vás překvapí a možná i okouzlí. Prostě vyzkoušejte. Dobrou chuť.Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.