18. 07. 2019 Aktuality

Máte rádi dobrou šunku? Dobré pivo? Dobrou nebo spíše výbornou hudbu? Ano? Tak za námi přijďte v sobotu 20. července na náměstí Přemysla Otakara II. do Vysokého Mýta, kde vystoupí například Helena Vondráčková, Petra Černocká a kapela Slza. A akci jsme podpořili také my. To už stojí za to, ne? :-)

Studio Rádia Blaník vám dovolí, abyste si vyzkoušeli práci blanického moderátora či reportéra. "Těšíme se na nové talenty," říkají lidé z Blaníku a možná se i trochu obávají, že přijde někdo, kdo je trumfne :-) Troufnete si? Přijďte si osahat práci rozhlasových moderátorů a reportérů, je to jedinečná příležitost! Kdy a kde? Opět 20. července na vysokomýtském náměstí! (A pokud budete mít hlad či chuť, i Nopek vám bude dělat společnost).

Kromě toho, že lidé přímo z města - Vysokého Mýta - budou součástí vysílání Rádia Blaník, neboť společně s moderátory připraví dobré zprávy z města i kraje, můžou všichni říci, co jim udělalo největší radost. Pracovníci z rádia vše nahrají a pošlou dál, prý až do světa :-)

Jako u každé dobré akce nebudou chybět dárky: balonky, šňůrky na krk či sluníčková mávátka, rovněž CD "20 let hezky česky", ale to si zaslouží jen někdo...

A zmínili jsme, že prvních sto porcí šunky a prvních sto piv je zadarmo?? Takže... neseďte doma nebo na zahradě. Užijte si léto s Nopkem a Rádiem Blaník.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Máte dotaz? Napište nám…

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.