16. 07. 2019 Aktuality

Na pětadvacátém ročníku Dnů chleba, který se konal před začátkem prázdnin v Pardubicích, nechyběla ani pekárna Nopek, respektive nechyběly naše čerstvé výrobky. Akce byla tentokrát přístupná široké veřejnosti, ochutnávaly se speciality, k prohlédnutí byla jedinečná chlebová výstava a zájemci mohli nahlédnout pod pokličku pekařského řemesla.

Jubilejního ročníku se zúčastnily stovky pekařských odborníků z celé České republiky. Součástí byl bohatý doprovodný program. Lidé mohli nakoupit nejrůznější druhy chleba a dalších pekařské speciality na místním jarmarku. Na náměstí byla k vidění funkční polní pekárna, která v minulém století prý sloužila vojsku a přímo v terénu zvládla upéct až dva a půl tisíce porcí chleba denně! Děti mohly zaměstnat své šikovné ručky v dětské pekárně, kde tvarovaly a pekly své výrobky.

Vraťme se však k výrobku, který vlastně Dny chleba oslavují, tedy k chlebu. Už od nás víte, že Nopek peče řadu druhů chleba s různou gramáží. Dobrý český chléb bývá označován jako "rodinné stříbro", jehož kvalitu a tradici bychom měli udržovat i pro budoucí generace. To, že mezi sebou každý rok pekaři soupeří, čí chléb bude nejlepší, významně přispívá k tomu, aby byl chléb stále kvalitnější a kvalitnější.

Pečivo a chléb zejména je zásadním artiklem, který Nopek svým zákazníkům nabízí a bude nabízet i nadále. My v pekárně Nopek chceme pro své klienty vždy jen to nejlepší a nejkvalitnější. Přejeme si, abyste se vy, naši zákazníci, vraceli právě pro NÁŠ chléb. Jsme Nopek, vůně a chuť.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Máte dotaz? Napište nám…

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.