09. 04. 2019 Velikonoce

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás jednoduchý přehled otevírací doby v našich podnikových prodejnách v období Velikonoc. Těšíme se na vaši návštěvu…

Velikonoční svátky jsou za dveřmi a my jsme pro vás připravili tradiční nabídku velikonočních produktů, které vám zpříjemní toto příjemné krásné období, se kterým je spojeno mnoho symbolů a lidových tradic. Uvedené výrobky najdete v nabídce přímo v našich podnikových prodejnách, pokud však chcete mít jistotu, že nebudou chybět na vašem svátečním stole, určitě doporučujeme si je včas objednat. Rádi vás přivítáme na našich podnikových prodejnách, kde vám náš personál ochotně poradí a požadované produkty pro vás případně objedná. Přejeme vám krásné Velikonoce a těšíme se na vaši návštěvu některé z našich prodejen.

Seznam našich podnikových prodejen najdete zde - Podnikové prodejny Pekárny NOPEK.

Velikonoce – leták s produkty

Náš leták s velikonočními produkty si můžete prohlédnout zde:

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.