09. 01. 2019 Aktuality

Máte chuť na něco sladkého?

Vyřešíme. Z bohatého sortimentu našich koláčků s různými náplněmi, koblih, buchet, loupáků, pečiva se skořicí, mufinků, špiček a báboviček si vybere snad každý.

Máte hlad?

Houska právě vytažena z pece, ještě teplý chléb (to se rozumí, že všemožných druhů: s posypem i bez, s kmínem, slunečnicí či jinými semínky a dokonce s chia), rohlíky, bagety a veky...a máme i pestrý výběr voňavé uzeniny nebo salátů.

Máte malý hlad?

Každý den čerstvé chlebíčky, bagety naplněné šunkou, sýrem a zeleninou nebo šunkové závitky ho jistě zaženou.
Máte pocit, že potřebujete něco za odměnu? Křehké věnečky, něžné laskonky, lahodné jádrové rohlíčky a pařížské tyčky, nadýchané pudinky a minipohárky a mnohem víc druhů zákusků na vás každý den čeká.

Plánujete oslavu?

Vyberte si z široké nabídky krásných dortů od našich cukrářek. Budete péct? Objednejte si čerstvý dortový korpus, který vám alespoň trošku usnadní práci.

Máte žízeň?

Velký výběr nápojů je připraven. Chuť na výbornou kávu? Díky profesionálnímu pákovému kávovaru a kvalitní kávě neodoláte. Prosím, pojďte dál...

Sbíhají se vám aspoň trošku sliny?

Na všechny vaše chutě, ať slané či sladké, máme ten nejlepší recept (nebo lék :-))

Přijďte do nově otevřené prodejny Nopek v Hrušové, která byla právě pro vás - zákazníky - moderně rekonstruována, abyste se zde cítili ještě lépe. Hrušovská prodejna se pyšní krásným a cool, přitom velmi příjemným a sympatickým interiérem, obsluha je pečlivá a pozorně naslouchá přáním svých zákazníků, přičemž se jim snaží vždy vyjít vstříc.

Nezapomněli jsme ani na mládežníky .. WIFI FREE ☺

Jsme Nopek. Vůně a chuť. Budeme rádi, když se staneme pravidelnou součástí vašeho běžného života.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.