18. 12. 2018 Vánoce

Přijďte za námi (Českým rozhlasem a pekárnou Nopek) pobýt v předvánočním čase...

Zapomeňte, že nejsou ještě všechny dárky zabalené, cukroví dozdobené a doma dokonale vysmýčeno. Moderátoři Českého rozhlasu Pardubice se vám pokusí zpříjemnit čekání na Ježíška zítra (19. 12. 2018) hned v pěti městech Pardubického kraje: v 9 hodin budou v Chrudimi, o hodinu později na náměstí ve Vysokém Mýtě. Před polednem se s nimi potkáte v Litomyšli, o půl jedné v Ústí nad Orlicí a ve dvě odpoledne na vás budou čekat v Pardubicích.

A co vás čeká?

Vánoční melodie, příjemné popovídání i poslouchání a prvních deset posluchačů v každém městě dostane sladkou odměnu - čerstvého kapříka z pekárny Nopek. A ještě něco na památku.

Přijďte se potkat, popovídat, poslechnout koledy a užít si adventní atmosféry. Těšíme se na vás!

Radiový spot k akci:

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.