Připravili jsme pro vás další pokračování rozhovorů s lidmi v naší společnosti. Následující dva díly budou možná zajímavé hlavně pro muže, protože se v nich budou řešit automobily a jejich provoz a údržba ☺ V dnešním prvním díle vám představíme Dana Fajfra (níže na fotografii - vlevo), který má na starosti správu našeho vozového parku.

 

Rozhovor - Daniel Fajfr

Jste hlavním opravářem nákladních aut, jejich údržbářem, co všechno je v náplni vaší práce? Existují pravidelné kontroly vašich automobilů?

Mojí hlavní náplní práce je kompletní správa vozového parku. Tzn. údržba a servis všech osobních i nákladních vozidel firmy. Zajišťuji běžný servis i akutní opravy aut a připravuji auta na STK. Běžně pracuji přes den, ale vyjímkou nejsou ani noční a víkendové výjezdy. Vzhledem k tomu, že patřím pod středisko údržby, jsem také k dispozici na některé technické akce firmy. Pravidelné kontroly našich automobilů existují, jsou prováděny v rámci běžného servisu.

Vzpomenete si na nejvíce záludný problém, který vás v souvislosti s vaší prací potkal?

Nevím, zda nejzáludnější, ale spíš pro pobavení. V noci mě probudil telefon, kdy řidič měl plně naložené auto na rozvoz, ale nešlo nastartovat, prostě vypovědělo službu. Nezbylo, než abych vyrazil do terénu a tam zjistil, že si jednoduše zapomněl natankovat plyn .. no teď už se tomu zasměju ☺. Takových vtipných historek mám dost, ale samozřejmě jsou i horší situace. Když auto opravdu nejede a nezbývá než sehnat náhradní, vše přeložit a pomoct s rozvozem, aby pečivo bylo u zákazníka včas.

I vy někdy sednete za volant a rozvážíte zboží vaší pekárny, nebo na to vůbec nemáte prostor? A případně - sedl byste za ten volant rád?

Nejraději mám práci v dílně, to je můj denní chleba ☺ ale když je třeba, tak za volant také musím sednout a jet.

Jak moc se vám líbí současný design vašich automobilů, které rozvážejí výrobky - mezi obyčejnými automobily se náhle objeví fotografie koblihy a dalších vašich výrobků....pokud vy jako řidič potkáte "vaše" auto - jste na něj hrdý? Nechá vás to chladným?...

Jsem patriot naší firmy, dává mi možnost práce a vím, že vyrábíme dobré a kvalitní zboží. Já jí za to ctím a jsem na ní hrdý. Stejně tak na věci, které k ní patří a i naše auta jsou naše vizitka. Myslím, že polep aut je správná cesta, jak být vidět a ukázat lidem, co všechno děláme. Líbí se mi to, hned si všimnu, když projede naše auto a i polepy vypadají dobře. Je pravda, že hned potom koukám, kdo z kluků sedí za volantem ☺.

Který z výrobků pekárny Nopek máte Vy osobně nejraději?

Čerstvý chléb, to je jednička, ale mám rád i sladké. Koblihový rohlík s nutelou, svatební koláček, sýrový rohlík … no je toho dost ☺.


I takovýto polep můžete vidět na našich firemních autech ☺

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.