28. 06. 2018 Inspirace

Dovolená a léto, to prostě vážně patří k sobě

Někteří z nás dávají přednost pobytům s připraveným jídlem a pitím, jiní preferují svou vlastní kuchyni i při dovolené. A právě vám, kteří si raději pochutnáváte na vlastních dobrotách i v zahraničí či v jiných oblastech naší krásné vlasti, bychom rádi pomohli. S čím? No přece s pečivem, na to jsme machři. Vy už „jen“ sbalíte oblečení, opalovací přípravky a usmažíte řízky na cestu :-)

Kmínový chléb

Co vám tedy můžeme nabídnout? Hned několik druhů chleba, který vydrží dobrý více než čtyři dny! Polovinu týdne, právě čtyři dny, zůstane dobrý kmínový chléb. Ten vám nabízíme v několika gramážích - nejmenší, střední a velké rodinné, máme nakrájený i vcelku.

Tmavý chléb

Příznivcům zdravé výživy by mohl více vyhovovat tmavý chléb (zvládne s vámi na dovolené 5 dní), je ve tvaru kostky, pečeme pro vás větší a menší. Klidně si vezměte s sebou do Chorvatska či Itálie dva menší a jeden z nich zamrazte, je výborný s pomazánkou, k omeletce, míchaným vajíčkům nebo ke snídani s medem.

Toustový chléb

Do třetice bychom vám doporučili chléb toustový (má trpělivost i 6 dní!), a to ze světlé i z tmavé mouky, oba druhy opět ve dvou gramážích, zkrátka menší a větší chleba. Super ke snídani, ale i ke svačině či večeři s polévkou nebo vyrobte improvizované sendviče.

Ne, nezapomněli jsme na milovníky sladkého. Vám rádi pečeme vánočku (v několika velikostech, s rozinkami či mandlemi), zabalíme ji, aby déle vydržela, a na dovolené vám popřejeme dobré chuti ke snídani s džemem či ke kávě - podle vaší momentální nálady. S sebou si ovšem můžete vzít i náš závin s náplní, která je vašemu srdci (spíše jazýčku) nejbližší - s arašídovou, makovou, tvarohovou, třeba ke snídani, svačince nebo jen tak...

Přejeme vám krásné léto, příjemnou dovolenou a dobrou chuť!

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.