05. 02. 2018 Aktuality

S novým rokem jsme pro vás opět VYTVOŘILI pár nových a zajímavých výrobků

Celožitný rohlík

Jak už sám název napovídá, jedná se o výrobek s maximálním možným obsahem žitné mouky, který vás může na první pohled zaujmout bohatým posypem semínky dýně a slunečnice.

Koláče Čtveráky

Asi každý zná klasické kulaté koláče. Ovšem my chceme zaujmout a snažíme se s našimi výrobky vybočit z řady. Proto jsme pro vás vymysleli koláče Čtveráky s náplní tvarohovou, makovou či povidlovou.

Škvarkový trhanec

Díky obsahu voňavých škvarků a bramborových vloček vám můžeme zaručit velmi vláčný a chutný výrobek, který určitě osloví všechny příznivce netradičních a ozvláštněných druhů pečiva.

Nejen novinkám je však naše péče věnována, rádi pro vás také VYLEPŠUJEME pečivo již známé

Celožitný dalamánek

Pro milovníky žitného pečiva jsme klasický dalamánek, jak ho všichni známe, vylepšili o velký podíl žitné mouky, díky které zůstává výrobek déle vláčným. Není žádným tajemstvím, že žitná mouka má výrazně vyšší obsah vlákniny, což má příznivější vliv na naše trávení.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.