07. 12. 2017 Aktuality

Víte, že jsme pro Vás v Hořicích otevřeli novou prodejnu? :)

Přímo u pekárny Nopek jsme pro vás otevřeli novou prodejnu. Ptáte se proč? Abychom vám mohli nabídnout více našeho chutného zboží, aby vám bylo pohodlněji, když náhodou čekáte na obsloužení, abychom vám udělali radost příjemným prostředím… Těch „aby“ je prostě spousta ☺

Nakoupit pečivo jste v Hořicích u naší pekárny mohli více než pětadvacet let, od založení firmy. Po celou dobu to byly dvě stavební buňky, které jsme přestavěli na prodejní prostory s okýnkem. Cítili jsme ale, že to není to pravé ořechové. Chceme totiž našim zákazníkům dávat kvalitu, tedy kvalitní a výborné výrobky, v příjemném, moderním a vzdušném prostředí.

Nová prodejna a širší sortiment

Novou prodejnu jsme tedy vybudovali „od základů“ (tedy, my v pekárně ne, ale stavební společnost J.Pišta a spol, to zvládla za pár měsíců), interiér si vzali na starosti v letohradské Unitě. Na prodejní ploše zhruba čtyřicet metrů čtverečních si nyní pohodlně vyberete z mnoha desítek druhů našich pekařských výrobků (máme různé druhy chlebů, rohlíků, housek i bulek), z cukrářských výrobků (umíme menší i větší zákusky, dortové kousky a rádi vám vyrobíme dort podle vaší objednávky, vašeho přání a představ) či trvanlivého pečiva (vybrat můžete ze slaného i sladkého). Nově se u nás napijete teplého i studeného a vyjímkou není ani káva s sebou.

Abyste vy, zákazníci, měli možnost opravdu co nejrozmanitějšího výběru, dostanete u nás i cukrovinky, které nepocházejí z naší pekárny, také rychlou svačinku v podobě lahůdek (velký výběr salátů, chlebíčků,…). Koupíte u nás mléčné výrobky, masné výrobky a v teplých letních dnech se budete moci osvěžit nanuky.

Objednejte si u nás také vánoční cukroví :)

Vánoce sice už málem klepou na dveře, ale ještě stále u nás můžete objednávat cukroví na váš štědrovečerní stůl i pro sváteční dny. Otevřeno pro vás máme od pátku do pondělí od půl šesté ráno (není nad to stavit se pro teplou snídani či svačinu, před minutkou vytaženou z pece, ne?) do půl páté odpoledne, v sobotu pak přijďte mezi sedmou a půl jedenáctou. Těšíme se na vás v Husově ulici u pekárny Nopek.

Kvásek? Jedině z Hořic

P.S. Už jste slyšeli o kvásku? My ho vyrábíme a jedině v Hořicích v naší provozovně je k sehnání! Jedná se o velmi kvalitní stabilizovaný kvas, který je zdravější než ty práškové. Z našeho kvásku je snadné upéct výborný chléb - necháte ho „povolit“, přidáte pár ingrediencí, necháte vykynout a upečete... A že je náš kvásek vymyšlen skvěle, potvrzuje fakt, že ho můžete použít i k přípravě tradičního krkonošského kysela. To je polévka z chlebového kvasu, hub a vajec, kterou vařily hospodyně v chalupách v Krkonoších a Podkrkonoší a později se díky své vyhlášené chuti rozšířila i do dalších oblastí. A pozor, vůně nejspíš přiláká i sousedy...

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.