24. 11. 2017 Vánoce

Ať chceme, nebo nechceme, zase klepou na dveře. Vánoce, označované jako nejkrásnější svátky v roce, už týdny připomínají čokoládové figurky a adventní kalendáře v obchodech, výzdoby ve městech i ozdobné koule ve výlohách.

Nechce se vám péct cukroví? Objednejte si ho…

K Vánocům patří samozřejmě dárky, také úklid, výzdoba, tradice a pečení. Pokud se vám nechce péct, nemáte čas nebo této voňavé části kuchařských dovedností příliš neholdujete, můžeme vám pomoci. Přijďte se podívat, jaké vánoční pečivo a cukroví si u nás - ve kterékoliv provozovně či prodejně Nopek - můžete objednat.

Čím vás začneme lákat?

Tradiční cukroví výborně zastoupí linecká kolečka s vánočními motivy složená marmeládou nebo špaldové oválky. Máme i kolekci menších lineckých kytiček a nemůžou chybět vanilkové rohlíčky. Milovníky rozmanitějších chutí snad potěší fondánové kuličky nebo kapři, pokud chcete nechat na jazyku rozehrát symfonii chutného těsta, můžete si vybrat třeného či biskupského.

Ti, pro které není sváteční tabule dostatečně zajímavá bez klasických zákusků, zcela jistě potěšíme pestrým výběrem od vánočního oválku s kakaovým krémem přes větrníky a věnečky po dva druhy vánoční rolády: kokosovou a ořechovou. A pokud se nebudete moci rozhodnout, které zákusky objednat, připravil jsme vánoční kolekci minizákusků s mnoha druhy. Pečeme pro vás i nadýchané kokosky a ten, kdo se rozhodl přiložit ruku k dílu jen symbolicky, ocení připravené korpusy rakviček, laskonek a tmavých trubiček - stačí je naplnit krémem nebo šlehačkou a výborný dezert je vmžiku na stole.

Velký výběr těst

Naši šikovní pekaři a cukráři pro vás chystají i hotová těsta: na perníčky, klasické linecké, linecké kakaové i kokosové, také vaflové, ořechové a dokonce těsto s fruktózou.

Sladká či slaná klasika

Nesmíme zapomenout na třešničku na dortu neboli na vánočku: máme s mandlemi a rozinkami, v různých gramážích, abychom uspokojili méně i více početné rodiny, máme celozrnnou i máslovou.

Pro milovníky slaného tu jsou veky (na chlebíčky), kornbageta a cereální rohlík (na menší chlebíčky či větší jednohubky) a máme něco speciálního pro vyznavače zdravé výživy: chia veku!

Rádi vám pomůžeme s přípravami na nejkrásnější svátky v roce. Přijďte si k nám vybrat.

Prohlédněte si náš vánoční leták

Zde si můžete stáhnout náš leták s vánočními výrobky, které lze zakoupit či objednat v našich podnikových prodejnách.

Stáhnout leták v PDF (3,5 MB) »

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho, prosím :)

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Jsme tu pro vás již od roku 1991

Čas utíká tak rychle, že než se nadějeme, uběhlo již 25 let našeho podnikání. Teprve s odstupem doby si uvědomuji u jakých zásadních změn jsme byli přítomni a jak nám tyto změny ovlivnily život. Prožili jsme nadšení, radost z úspěchů, ale i zklamání a také tvrdý konkurenční boj vedený ne vždy férovými prostředky. Takový už je život a já se pokusím v krátkosti se ohlédnout, vzpomínat a připomenout historii firmy.

Zobrazit celou historii

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.