Název výrobku: Cereální houska / banketka
Druh / skupina výrobku: běžné pečivo / vícezrnné
Číslo výrobku:2528
Hmotnost:90 g
Trvanlivost:1 den
Skladovací podmínky: skladujte při nekolísavé teplotě.

Složení: pšeničná mouka, zápara (pitná voda, pšeničná trhanka, semeno lnu, žitná trhanka, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), ovesné vločky, semeno slunečnice), chlebová směs (mouky: pšeničná, žitná a pšeničná bobtnavá, pšeničný lepek, sůl, pšeničná mouka sladová a sladová pražená, emulgátor E472e, sušený kvas: žitná mouka, startovací kultura, regulátor kyselosti kyselina mléčná, látka zlepšující mouku kyselina askorbová), vepřové sádlo, pitná voda, zlepšující přípravek (stabilizátory: guarová mouka, E466, cukr, pšeničný lepek, emulgátor E472e, pšeničná mouka, pšeničný kvas sušený, maltodextrin, protispékavá látka E341, slunečnicový olej, látka zlepšující mouku E300, enzymy), pekařské droždí, posyp (viz. zápara), kmín, chlebové koření, pražená sladová pšeničná mouka. Může obsahovat: vejce, mléčné výrobky, sóju, sezam, arašídy.

CEREÁLNÍ HOUSKA OBSAHUJE OBILNÉ VLOČKY, LEN A SLUNEČNICI.

Výživové údaje na 100 g výrobku

Energetická hodnota 1505 kJ / 538 kcal
Tuky 9,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 3,2 g
Sacharidy 53 g
z toho cukry 2,8 g
Vláknina 5,3 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 2,0 g

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.