Číslo výrobku:8256
Hmotnost:78g
Použitelnost:2 dny

Složení: jogurtový krém (smetanový jogurt (smetanový bílý JOGURT 16 % (SMETANA, jogurtové kultury),ztužovač (cukr, glukózový sirup, glukóza, plně ztužený palmojádrový tuk, modifikovaný bramborový škrob, emulgátory (E471, E472a), živočišná želatina, MLÉČNÁ bílkovina, stabilizátory (E340, E415), aroma )), glazé poleva bílá ( cukr (čokoláda (cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, emulgátor SOJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma), sušené plnotučné MLÉKO, glukózový sirup, barvivo E170, živočišná želatina), jahody, maliny, korpus (korpusová směs (cukr, PŠENIČNÁ mouka, sušené MLÉKO, cizrnová mouka, kypřící látky (E450, E500), glukóza, PŠENIČNÁ vláknina, sušený VAJEČNÝ BÍLEK , sůl, barvivo E120, zahušťovadlo E415), VAJEČNÁ MELANŽ, pitná voda, řepkový olej). Může obsahovat: arašídy, skořápkové plody, sóju.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.