Číslo výrobku:8910
Hmotnost:110g
Použitelnost:1 den

Složení: : SMETANA se stabilizátorem karagenan, hořká čokoláda 27% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor SOJOVÝ lecitin, vanilkový extrakt), linecký kakaový korpus (PŠENIČNÁ mouka, rostlinný tuk (palmový tuk, řepkový olej, voda, emulgátory: slunečnicový lecitin, E471, jedlá sůl, konzervant kyselina sorbová, aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová, barvivo karoteny), cukr, sušená VEJCE,, kakao, vanilínové aroma, citropasta (pitná voda, cukr, jablečná dřeň, modifikovaný bramborový škrob, kyselina kyselina citrónová, aroma, konzervant E202)), MÁSLO, čerstvé ovoce dle sezonní nabídky (např. jahody, kanadské borůvky), dekorace čokoládová Nopek srdce – čokoládová dekorace tmavá (čokoláda (kakao 70%, cukr, kakaové máslo, emulgátor slunečnicový lecitin, barvivo E 100) / čokoládová dekorace bílá (bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené MLÉKO, přírodní vanilkové aroma, barvivo E 153), želatinová poleva (voda, glukózový sirup, cukr, zahušťovadlo agar, regulátor kyselosti kyselina l-askorbová, konzervant sorban draselný, aromata). Může obsahovat: arašídy, skořápkové plody, (vlašské a lískové ořechy).

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.