Číslo výrobku:38261
Hmotnost:80g
Použitelnost:1 den

Složení: SMETANA se stabilizátorem karagen, piškotový korpus (VAJEČNÁ MELANŽ, PŠENIČNÁ mouka, cukr, přípravek ke šlehání (voda, emulgátory: E 471, E475, přírodní aroma), vanilínový cukr (cukr, aroma), kypřící prášek (kypřidla: E450, jedlá soda, PŠENIČNÁ mouka, slunečnicový olej), citropasta (pitná voda, cukr, jablečná dřeň, modifikovaný bramborový škrob, kyselina kyselina citrónová, aroma, konzervant E202)), karamelový krém 11% (karamel 87% (cukr, glukózo-fruktózový sirup, zkaramelizovaný cukr, voda), aroma, modifikovaný škrob), gelová poleva (cukr, glukózový sirup, voda, želírující látky: pektin, agar, regulátory kyselosti: kyselina – citronová, jablečná, konzervant sorban draselný), stabilizátor šlehačky (cukr, modifikovaný škrob, živočišná želatina, aroma), čokoládové kudrny (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, LAKTÓZA, kakaová hmota, emulgátor SOJOVÝ lecitin, vanilkové aroma), dekorace trojúhelník bílý melír (cukr, kakaová MÁSLO, kakaová hmota, sušené plnotučné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, emulgátor slunečnicový lecitin, přírodní aroma. Může obsahovat: arašídy, skořápkové plody.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.