Číslo výrobku:2808
Hmotnost:80g
Trvanlivost:1 den

náplň 40% (jablečné kostky 86%, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, antioxidant kyselina askorbová, regulátor kyselosti kyselina citronová, bambusová vláknina, konzervant sorban draselný, zahušťovadla: konjaková guma, xanthan, aroma), PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, pečivová směs (mouky: PŠENIČNÁ, ŽITNÁ a PŠENIČNÁ bobtnavá, PŠENIČNÝ LEPEK, sůl, PŠENIČNÁ mouka sladová a sladová pražená, emulgátor E472e, sušený kvas: ŽITNÁ mouka, startovací kultura, regulátor kyselosti kyselina mléčná, enzymy, látka zlepšující mouku kyselina askorbová), cukr, řepkový olej, rozinky, pekařské droždí, MÁSLO, semeno slunečnice, semeno lnu, PŠENIČNÁ trhanka, mašlovací přípravek (MLÉČNÁ bílkovina, sušená VEJCE, emulgátor E339, aroma, barvivo karoteny).

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.