Číslo výrobku:2615
Hmotnost:80 g
Trvanlivost:2 dny

Složení: PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, bramborová směs (sušená bramborová kaše (sušené bramborové vločky (min. 98%), emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin, antioxidanty: L-askorbylpalmitát, disiřičitan sodný; koření: kurkuma), PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÝ LEPEK, PŠENIČNÁ sladová mouka, sůl jedlá s jódem, emulgátory: E472e, E471, E472c; PŠENIČNÝ škrob, dextróza, protispékavá látka: E170, látka zlepšující mouku: kyselina L-askorbová, enzymy: hydrolázy), mleté škvarky (vepřové škvarky 95%, vepřové sádlo 5%) 4,5%, pekařské droždí, řepkový olej, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný).

Alergeny: Obilovina osahující lepek (pšenice).

Výživové údaje na 100 g výrobku

Energetická hodnota 1606 kJ / 384 kcal
Tuky 21 g
z toho nasycené mastné kyseliny 7,8 g
Sacharidy 42 g
z toho cukry 1,8 g
Vláknina 2,3 g
Bílkoviny 7,3 g
Sůl 1,2 g

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.