"hotový" dort

Složení: dortový kakaový korpus (korpusová směs (cukr, PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÝ škrob, sušená VEJCE, kypřící látky: E450, uhličitan sodný, emulgátory: E472a, E472b, E 471, E481, glukózový sirup, sušené MLÉKO, aroma, sůl, barvivo karoten), pitná voda, kakao), krém 47% (SMETANA ke šlehání se stabilizátorem E407 , čokoládový krém 26% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, aroma), ztužovač (cukr, modifikovaný škrob, živočišná želatina, aroma), poleva (cukr, palmový olej, čokoláda 23% (kakao, cukr, kakaová hmota), LÍSKOVÉ OŘECHY, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, aroma), čokoládová mřížka (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor SOJOVÝ lecitin, aroma), kulička z hořké čokolády s potiskem (kakao, cukr, kakaové máslo, slunečnicový lecitin, barvivo E172), – zlatý lesk (barviva: E172, E102*) * Takto označené barvivo může negativně ovlivnit pozornost a činnost dětí. Může obsahovat: arašídy.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem náměstí Pod kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.