V pátek 9.září 2016 měla firma Nopek tu čest, oslavit krásnou "pětadvacítku" na trhu. Oslava proběhla v areálu provozovny Hrušová, což je lehce netypické "slavnostní" prostředí, ale o to krásnější a autentické vše bylo. Veliké díky patří všem,…
V sobotu 10. září 2016 jsme se účastnili akce Městské slavnosti, na náměstí Přemysla Otaka II. ve Vysokém Mýtě. Po celý den jste měli možnost ochutnat naše čerstvé koblížky, buchty a další vynikající dobroty z naší pekárny .. již nyní se těšíme na…