Číslo výrobku:7244
Hmotnost:20g
Použitelnost:3 dny

Složení: linecký korpus (PŠENIČNÁ mouka, rostlinný tuk (palmový a řepkový olej, voda, emulgátory: E 471, lecitin, sůl, regulátor kyselosti kyselina citronová, konzervant kyselina sorbová, barvivo annato, aroma), cukr, sušená VEJCE/ vaječný ŽLOUTEK, citropasta (pitná voda, cukr, jablečná dřeň, modifikovaný bramborový škrob, kyselina kyselina citrónová, aroma, konzervant E202), vanilínový cukr (cukr, aroma)), krém s kávovou příchutí (voda, rostlinný tuk (palmový a kokosový tuk, řepkový olej, voda, emulgátory: polyglycerolové estery mastných kyselin, mono a diglyceridy mastných kyselin a slunečnicový lecitin, konzervant kyselina sorbová, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma, barvivo karoteny), MÁSLO, pudinkový krém (cukr, modifikovaný škrob, zahušťovadla: alginát sodný, E339, E450, E516, sušené MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, palmový olej, glukózový sirup, MLÉČNÁ bílkovina, stabilizátor E451i, aroma, barviva: beta karoten, riboflavin), cukr, aroma s barvivem E 150), bílá poleva (cukr, plně ztužený palmový tuk, sušené odstředěné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, emulgátor SOJOVÝ lecitin, regulátor kyselosti E330, jedlá sůl, aroma), LÍSKOVÁ JÁDRA pražená. Může obsahovat: arašídy.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.