Číslo výrobku:9082
Hmotnost:60g
Použitelnost:3 dny

Složení: korpus (korpusová směs 59% (PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÝ škrob, fruktóza 19%, sušená VEJCE, isomaltulóza 7 % (zdroj glukózy a fruktózy), emulgátory (E472b, E477, E471), kypřící látky (E450,uhličitan sodný, E341), sušené MLÉKO, glukózový sirup, sušená SYROVÁTKA, stabilizátory (E516, E466), aroma, barvivo karoten), voda), krém 37% (voda, rostlinný tuk (neztužený a částečně ztužený palmový tuk, řepkový olej, voda, emulgátory: polyglycerolové estery mastných kyselin, mono a diglyceridy mastných kyselin, slunečnicový lecitin, jedlá sůl, konzervant kyselina sorbová, aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová, barvivo beta-karoten), MÁSLO, pudinkový krém 14% (fruktóza 41%, modifikovaný bramborový škrob, sušené MLÉKO, palmový olej, zahušťovadlo alginát sodný, sušená SYROVÁTKA, sůl, barviva: karoten, riboflavin, aroma), povidla 20% (švestky, voda, fruktóza 24%, jablečná vláknina, stabilizátory: E1422, guma guar, barvivo E150d, kyselina kyselina citrónová, aroma, konzervant sorbát draselný), kokos 2,5%. Může obsahovat: arašídy, skořápkové plody, sóju.

ROLÁDA DIANA JE SLAZENA FRUKTÓZOU A ISOMALTULÓZOU.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.