Číslo výrobku:9035
Hmotnost:100g
Použitelnost:21 dní

Složení: korpus – korpusová směs (PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový olej, sušený VAJEČNÝ ŽLOUTEK, sladový JEČNÝ extrakt, PŠENIČNÉ klíčky, glukózový sirup, kypřící látka: E450, E500, PŠENIČNÝ LEPEK, sůl, koření, aroma s LAKTÓZOU, barvivo riboflavin), voda, invertní cukr s medem (cukr, voda, glukózo-fruktózový sirup, včelí med, aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová)), náplň (mléčná náplň (sušené MLÉKO, palmový olej, cukr, glukózový sirup, modifikovaný bramborový škrob, sušená SYROVÁTKA, plně ztužený kokosový tuk, zahušťovadlo alginát sodný, emulgátor E472a, aroma), invertní cukr s medem (viz.výše), voda, rostlinný tuk (kokosový a palmový tuk v různém poměru, řepkový olej, plně ztužený palmový tuk, aroma), karamel (SMETANA se stabilizátorem karagen, cukr), barvivo kulér), VLAŠSKÉ OŘECHY. Může obsahovat: arašídy, sóju.

Tento produkt dodává cukrárna Vysoké Mýto a pekárna Hořice.

Poptejte nezávazně produkt na některé z našich podnikových prodejen. Ozveme se vám.

Nemáte žádnou blízko? Zavážíme každý den do této oblasti. Zkuste kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců. Pokud vás zajímá složení, či nějaké jiné informace, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Podnikové prodejny

Navštivte jednu z našich podnikových prodejen. Na každou z našich prodejen si můžete nezávazně poptat k vyzvednutí jakýkoliv náš výrobek v jakémkoliv množství.

Kde máme prodejny?

Naše zboží zavážíme pravidelně k našim téměř dvěma tisícům odběratelů. Podívejte se kam se naše výrobky pravidelně dovážejí.

Chcete vědět, jaké certifikáty kvality jsme získali?

Kvalitní výrobky se nedají vyrobit bez pořádného zázemí. Naše provozovny splňují ty nejpřísnější požadavky. Všechno to máme stvrzené hned několika certifikáty. Neděláme s tím žádné tajnosti, klidně se na ně podívejte.

certifikáty

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude společnost NOPEK, a.s. IČO: 15030075, se sídlem Náměstí Pod Kaštany 727, 566 01 Vysoké Mýto zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.